http://s4.picofile.com/file/8283465334/27852_477.jpg

چهارمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران با حضور کلیه واردکنندگان و تولیدکنندگان سم، کود و نهاده‌های کشاورزی کشور از پنجم تا هشتم بهمن‌ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران واقع در بوستان گفت‌وگو برگزار می‌شود.

امسال این نمایشگاه "شناخت، کاشت، داشت و برداشت" محصولات کشاورزی تعیین و هدف اصلی از برگزاری آن برقراری ارتباط میان تولیدکنندگان و واردکنندگان کود، سم و بذر عنوان شده است.

چهارمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران با همت سه نهاد انجمن واردکنندگان سم و کود ایران، انجمن تولیدکنندگان سم و کودهای کشاورزی ایران و انجمن واردکنندگان بذر اصلاح‌شده گیاه و حمایت وزارت جهاد کشاورزی، اتاق ایران، سازمان حفظ نباتات کشور، مؤسسه تحقیقات گیاه‌پزشکی کشور، مؤسسه تحقیقات خاک و آب برپا می‌شود.

در این نمایشگاه شرکت‌های تولیدکننده و واردکننده کود، تولیدکننده و واردکننده سم، و نمایندگان شرکت‌های اروپایی، امریکایی، چینی، کانادا و ترکیه در ۱۱۰ غرفه حضور خواهند داشت.

همراه با برپایی این نمایشگاه سمینارهای تخصصی مختلفی با موضوعات سموم نسل جدید، کالیبره، ثبت کود و ثبت برچسب برگزار خواهد شد.

چهارمین نمایشگاه تخصصی نهاده‌های کشاورزی تهران که در ساعت ۱۴ روز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه سال ۱۳۹۵ افتتاح و چهار روز بعد، در غروب روز جمعه هشتم همان ماه به پایان خواهد رسید، فرصت ارزنده‌ای برای کشاورزان و فعالان این حوزه است که با شرکت‌های بزرگی که سال‌ها در زمینه فروش سم و کودهای تقویتی مورد نیاز کشاورزان و مناسب برای رشد گیاهان، در بازار ایران فعالیت داشتند آشنا شده و بهره مناسب را ببرند./