http://s9.picofile.com/file/8294196150/photo_2017_05_06_20_24_20.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون روستایی شهرستان سقز استاندار کردستان  شامگاه پنجشنبه در دیدار با مردم بخش امام و تیلکو شهرستان سقز در مسجد این روستا با بیان اینکه مردم لایق بهترین خدمات هستند، افزود:: بزرگراه یک هزار و 580 کیلومتری شمال جنوب کشور که 320 کیلومتر آن در استان قرار دارد از طرح ها و زیرساخت های اساسی برای توسعه است که 200 کیلومتر آن در محدوده کردستان به اتمام رسیده است وتلاش برای ساخت راه آهن میاندوآب - سقز  و اتمام  پروژه فرودگاه سقز هم به جد در دست پیگیری است.

زاهدی در ادامه نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی را فردی دلسوز توصیف و عنوان کرد: محسن بیگلری، به صورت جدی برای رفع مشکلات حوزه انتخابیه تلاش می کنندوی در پایان سخنان خود از مردم خواست تا در انتخابات 29 اردیبهشت ماه ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا حضوری گسترده داشته باشندماموستا محمد شرافتی امام جمعه ایرانخواه هم در سخنانی گفت: ایران، امن ترین کشور در خاورمیانه است و کشور به واسطه داشتن مردمی آگاه و رهبری با درایت، یک امت واحده است که از دشمن، آسیب نخواهد دید.

علی اکبر ورمقانی با اشاره به محرومیت بخش امام از لحاظ آسفالت راه روستایی بیان داشت: 80 کیلومتر راه روستایی آسفالته در سال 96 و 97 در بخش امام، افتتاح می شود. او عنوان کرد: مشکل عدم پوشش صدا و سیما در منطقه تیلکو و بخش سرشیو نیز در دست پیگیری و رفع مشکل است و جذب اعتبار اجرای طرح هادی روستایی، همواره در دستور کار بوده است.

وی ادامه داد: انبار شرکت  تعاونی روستایی  تیلکو و سوله صالحین در روستای ایرانخواه در دست  اقدام و اتمام است و برای آماده سازی و بهره برداری از زمین های ورزشی بخش امام هم باید تلاش بیشتری شود. گفتنی است در خصوص محل تامین اعتبارات و تکمیل و احداث انبار2000 تنی  شرکت تعاونی روستایی تیلکودر این جلسه  با دستور و مساعدت  استاندار کردستان تصمیم گیری شد.

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی هم بیان کرد: در دولت تدبیر و امید در 2 سال اخیر به اندازه 50 سال گذشته در زمینه آسفالت راه روستایی، کار شده است.

در جمع مردم این روستا که در 40 کیلومتری سقز قرار دارد، مدیرهای استانی بنیاد مسکن، سازمان  تعاون روستایی، آب و فاضلاب روستایی و معاون فنی ورزش و جوانان هم حضور داشتند

تصاویر بیشتر:

http://s9.picofile.com/file/8294196168/photo_2017_05_06_20_24_26.jpg