http://s9.picofile.com/file/8326210100/3.jpg


معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان سقز به همراه روسای ادارات تعاون روستایی ،استاندارد و شرکت غله و بازرگانی و کارشناس جهادکشاورزی از مراکز خرید گندم بازدید نمودند . به گزارش روابط عمومی اداره تعاون روستایی سقز اولیایی ضمن بازدید از مرکز خرید گندم سرا تأکید نمود که با قی مانده محوطه مرکز خرید ظرف یک ماه آینده آسفالت گردد . ایشان در بازدید از مرکز خرید قشلاق پل ( پیشرو ) از نزدیک در جریان روند کار احداث دیوار مرکز خرید و محوطه سازی قرار گرفت و تصریح نمود : بمنظور تسریع در اجرای این پروژه علاوه بر در اختیار قراردادن ماشین آلات مورد نیاز برای تسطیح محوطه، مبلغ 30 میلیون ریال  نیز کمک به شرکت خواهد شد .

در ادامه معاون فرماندار از پروژه در دست احداث افزایش مخازن ذخیره سازی سوخت و مقاوم سازی محوطه بمنظور رعایت آیتم های درجه ممتاز پمپ بنزین شرکت تعاونی صاحب بازدید نمود و در جریان پیشرفت فیزیکی کار قرار گرفت .

فریبرز اولیایی همچنین با حضور در محل مراکز خرید گندم صاحب و گلتپه ضمن تقدیر از تلاشهای شبکه تعاون روستایی خاطرنشان کرد : با احداث و راه اندازی سیلوهای مکانیزه شبکه تعاون روستایی در آینده نزدیک گامی اساسی و مثبت در جهت خدمت رسانی به کشاورزان برداشته خواهد شد .

در جریان این بازدید کریمی رئیس تعاون روستایی سقز : با اشاره به عملکرد شبکه تعاون روستایی در زمینه بهبود کیفیت و ارتقای سطح زیر ساختهای مراکز خرید در سال 96 اضافه نمود : در سال گذشته بیش از 3 میلیارد ریال از منابع داخلی شرکتها در این زمینه هزینه شده و در سال جاری نیز اقدامات مؤثری در حال اجر است که بمحض مساعد شدن هوا فعالیتهای عمرانی از سرگرفته می شود .