http://s8.picofile.com/file/8339765484/1.png

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون روستایی شهرستان سقز،  مهندس اورانی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران در سفر به شهرستان سقز از شرکتهای تعاونی روستایی صاحب و تعاونی تولید دشت لگزی بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیتها قرار گرفت .

در این بازدید که دبیر هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ، مدیر سازمان تعاون روستایی استان کردستان، رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان سقز و برخی از کارشناسان مرتبط  ایشان را همراهی می کرد، اورانی با بیان اینکه تعاونی های تولید نوعی نظام بهره برداری به شکل تعاون است افزود : تعاونیهای تولید بایستی در زنجیره اقتصادی محصولات کشاورزی نقشی اساسی ایفا نمایند . وی با اشاره به اهمیت اتکاء  به توانمندیهای محلی و بومی در فرآیند توسعه کشاورزی تصریح نمود : باید تفکر خلاقانه در تعاونی ها افزایش و آنها از روزمره گی رهایی یابند و دولت نقش مشاوره و هدایت گری در این زمینه داشته باشد .
نامبرده که در دیدار صمیمی با کارکنان تعاونیها ی تولید و روستایی یاد شده سخن می گفت اظهار نمود : تعاونی ها بایستی به مسائل ریشه ای در حوزه بهره برداری بهینه از منابع بپردازند و خود را به فعالیتهای خدماتی محدود نکنند. 
عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران  ضمن اظهار خرسندی  از سفر به شهرستان سقز افزود : تلاشهای صورت گرفته قابل تحسین است و امیدوارم  با همدلی و همراهی تشکلها و استفاده از همه ظرفیتهای تعاونیهای موجود،  مجموعه بتواند شبکه را به جایگاه واقعی خود برساند .

در این بازدید  و دیدار،  توسط مدیران عامل شرکتهای تعاونی روستایی صاحب  و  تولید روستایی لگزی مسائل و مشکلات پیش رو بیان گردید .

تصاویر بیشتر:

http://s8.picofile.com/file/8339765492/2.jpg

http://s8.picofile.com/file/8339765500/3.jpg

http://s8.picofile.com/file/8339765518/4.jpg